Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Translate
hy: Թարգմանել
