Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Language
lt: Kalba

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Depth
lt: Gylis

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Translate
lt: Versti

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos
