Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Language
mr: भाषा

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Depth
mr: खोल

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Views
mr: याद्या
