Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Language
sk: Jazyk

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Uncategorized
sk: Nezoradený

en: No name
sk: Bez názvu

en: Translate
sk: Preložiť

en: Translate to @language
sk: Preložiť do @language

en: Is one of
sk: Je jeden z

en: Unknown language
sk: Neznámy jazyk

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: No language
sk: Žiadny jazyk

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
sk[0]: Nemôžem nájsť výraz: @terms
sk[1]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms
sk[2]: Nemôžem nájsť výrazy: @terms

en: Term IDs separated by , or +
sk: ID termínov oddelené , alebo +
