Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Content
te: సారము

en: Language
te: భాష

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: Depth
te: లోతు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Translate
te: అనువదించు

en: Translate to @language
te: @language లోనికి అనువదించండి

en: Unknown language
te: తెలియని భాష

en: Current user's language
te: ప్రస్తుత వాడుకరి యొక్క భాష

en: Default site language
te: సైటు యొక్క అప్రమేయ భాష

en: No language
te: భాష లేదు
