Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Language
ar: اللغة

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Depth
ar: العمق

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Views
ar: الرؤى

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Uncategorized
ar: غير مصنف

en: No name
ar: لا يوجد اسم

en: Translate
ar: ترجمة

en: Unknown language
ar: لغة غير معروفة

en: Current user's language
ar: لغة المستخدم الحالي

en: Default site language
ar: لغة الموقع الافتراضية

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
ar: أخترت كلمة خاطئة. قم بتغييرها من الخيارات

en: Select terms
ar: أختر مصطلحات

en: Unknown content type
ar: نوع محتوى غير معروف
