Internationalization Views (7.x-3.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Language
az: Dil

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Depth
az: Dərinlik

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Views
az: Görünüşlər

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Uncategorized
az: Kateqoriyasız
