Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Depth
cs: Hloubka

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: No name
cs: Beze jména

en: Translate
cs: Přeložit

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Unknown language
cs: Neznámý jazyk

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Select terms from vocabulary @voc
cs: Vybrané termíny ze slovníku @voc

en: Select terms
cs: Vybrané termíny

en: Unknown content type
cs: Neznámý typ obsahu
