Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Depth
el: Βάθος

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Term ID
el: ID όρου

en: Uncategorized
el: Χωρίς κατηγορία

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Is one of
el: Είναι ένα από

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
el: Εμφάνιση όλων των όρων ταξινόμησης που σχετίζονται με έναν κόμβο από καθορισμένα λεξιλόγια.

en: Select terms from vocabulary @voc
el: Επιλογή όρων απο το λεξιλόγιο @voc

en: Select terms
el: Επιλογή όρων

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
el[0]: Δεν ήταν δυνατόν να βρεθεί ο όρος: @terms
el[1]: Δεν ήταν δυνατόν να βρεθούν οι όροι: @terms

en: Unknown content type
el: Άγνωστος τύπος περιεχομένου
