Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Language
is: Tungumál

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Depth
is: Dýpt

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Views
is: Gagnasýn

en: Uncategorized
is: Óflokkað

en: No name
is: Ekkert nafn

en: Translate
is: Þýða

en: Is one of
is: Er eitt af
