Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Language
km: ភាសា

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Translate
km: បកប្រែ​
