Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ
