Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Language
oc: Lenga

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Depth
oc: Prigondor

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Views
oc: Vistas

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Uncategorized
oc: Pas categorizat

en: No name
oc: Aucun nom

en: Translate
oc: Traduire

en: Translate to @language
oc: Traduire en @language

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
oc: Afichar totes los tèrmes de taxonomia associats a un nosèl dempuèi los vocabularis especificats.

en: Unknown language
oc: Lenga desconeguda

en: Current user's language
oc: Lenga de l'utilizaire actual

en: Default site language
oc: Lenga per defaut del site

en: No language
oc: Pas de lenga

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
oc: La prigondor assurera la correspondance amb los nosèls étiquetés per de tèrmes de la ierarquia. Si, per exemple, avètz lo tèrme "fruit" e lo tèrme enfant "pomme", amb una prigondor de 1 o plus, alara un filtrage sul tèrme "fruit" renverra de nosèls étiquetés per "pomme" tanben bien que per "fruit". Se la prigondor es négative, l'inverse es tanben vrai : recercar "pomme" amb una prigondor de -1 (ou mens) renverra tanben los nosèls étiquetés per "fruit".

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
oc: Un vocabulari invalid a été seleccionat. Merci de lo modificar dins las opcions.

en: Select terms from vocabulary @voc
oc: Seleccionar los tèrmes dins lo vocabulari @voc

en: Select terms
oc: Seleccionar los tèrmes

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
oc[0]: Impossible de trobar lo tèrme @terms
oc[1]: Impossible de trobar los tèrmes @terms

en: Term IDs separated by , or +
oc: Identificants de tèrmes, separats per de virgulas o des +

en: Select the form of this argument; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as an argument.
oc: Seleccionatz la forme d'aqueste argument ; se l'on utiliza lo nom del tèrme, il es generalament mai efficace de lo convertir cap a un identificant de tèrme e d'utilizar "Taxonomia : Identificant de tèrme" plutôt que "Taxonomia : Nom del tèrme" en tant qu'argument.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
oc: Per chercher e traduire des cadenas de caractèrs, utilizatz les paginas de <a href="@translate-interfàcia">traduccion de l'interfàcia</a>.

en: Supports translation for views strings: title, header, footer...
oc: Pren en carga la traduccion des cadenas de caractèrs des vistas : títol, entèsta, pè de pagina...

en: Views translation
oc: Traduccion des vistas

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
oc: Relie des nosèls a des tèrmes de taxonomia, en spécifiant quin(s) vocabulari(s) utilizar. Aquesta relacion engendrera des doublons s'il y a plusieurs tèrmes.

en: Translation of views strings and content selection for views. Requires Views 3.x
oc: Traduccion d'etiquetas views e seleccion de contengut jos views. Requesís Views 3.x

en: Use the locale system as implemented by the Views translation module.
oc: Utilizar lo meteissa sistèma de localisation que lo modul de traduccion de Views.

en: Unknown content type
oc: Tipe de contengut desconegut

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
oc: Tèrme de taxonomia causit dempuèi lo widget d'autocomplecion o de seleccion.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
oc: Aficha lo contengut s'il possède los tèrmes de taxonomia seleccionats.

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
oc: Aficha lo contengut s'il possède los tèrmes de taxonomia seleccionats o de tèrmes enfants de ceux-ci. En rason d'una complexité addicionala, aqueste paramètre possède mens d'opcions que las versions sens prigondor.

en: Name (translated)
oc: Nom (traduit)

en: All taxonomy terms (translated)
oc: Totes los tèrmes de taxonomia (traduit)
