Internationalization Views (7.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Language
sq: Gjuha

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Translate
sq: Përkthe
