iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Search box
af: Soekboks

en: Footer
af: Onderskrif

en: comments
af: kommentaar

en: Sidebar
af: Systaaf

en: comment
af: kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys
