iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Search box
ar: مربع البحث

en: Footer
ar: التذييل

en: comments
ar: تعليقات

en: comment
ar: تعليق

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية
