iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search box
ca: Caixa de recerca

en: Footer
ca: Peu

en: comments
ca: comentaris

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: comment
ca: comentari

en: No comments
ca: Sense comentaris

en: Main menu
ca: Menú principal
