iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search box
da: Søgefelt

en: Footer
da: Sidefod

en: comments
da: kommentarer

en: comment
da: kommentar

en: Main menu
da: Hovedmenu
