iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search box
eo: Serĉkampo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: comment
eo: komento

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
