iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search box
fi: Hakukenttä

en: Footer
fi: Alatunniste

en: comments
fi: kommentit

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: comment
fi: kommentti

en: Main menu
fi: Päävalikko
