iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search box
fr: Champ de recherche

en: Footer
fr: Pied de page

en: comments
fr: commentaires

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: comment
fr: commentaire

en: No comments
fr: Aucun commentaire

en: Main menu
fr: Menu principal
