iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search box
gl: Caixa de busca

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: comments
gl: comentarios

en: comment
gl: comentario

en: No comments
gl: Non hai comentarios

en: Main menu
gl: Menú principal
