iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search box
hr: Okvir za pretraživanje

en: Footer
hr: Podnožje

en: comments
hr: komentari

en: comment
hr: komentar

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
