iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Search box
hu: Keresés doboz

en: Footer
hu: Lábléc

en: comments
hu: hozzászólások

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: comment
hu: hozzászólás

en: No comments
hu: Nincsenek hozzászólások

en: Main menu
hu: Főmenü
