iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search box
ja: 検索ボックス

en: Footer
ja: フッター

en: comments
ja: コメント

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: comment
ja: コメント

en: Main menu
ja: メインメニュー
