iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search box
ku: سنووقی گەڕان

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: comment
ku: بۆچوون

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی
