iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Footer
nl: Voet

en: comments
nl: reacties

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: comment
nl: reactie

en: Main menu
nl: Hoofdmenu
