iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search box
oc: Camp de recèrca

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: comments
oc: comentaris

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: comment
oc: comentari

en: Main menu
oc: Menú principal
