iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search box
ru: Строка поиска

en: Footer
ru: Подвал

en: comments
ru: комментарии

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: comment
ru: комментарий

en: No comments
ru: Нет комментариев

en: Main menu
ru: Главное меню
