iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Search box
ta: தேடுதல் பெட்டி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: comments
ta: கருத்துகள்

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: comment
ta: கருத்து

en: Main menu
ta: முதன்மைப் பட்டி
