iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Search box
tr: Arama kutusu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: comments
tr: yorumlar

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: comment
tr: yorum

en: No comments
tr: Yorum yok

en: Main menu
tr: Ana menü
