iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Search box
uk: Поле пошуку

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: comments
uk: коментарі

en: Sidebar
uk: Панель

en: comment
uk: коментар

en: s
uk: с

en: Main menu
uk: Головне меню
