iCandy (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Search box
bg: Търсачка

en: Footer
bg: Под черта

en: comments
bg: коментари

en: comment
bg: Коментар

en: Main menu
bg: Основно меню
