iCandy (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Search box
cs: Vyhledávací box

en: Footer
cs: Patička

en: comments
cs: komentáře

en: comment
cs: komentář

en: Main menu
cs: Hlavní menu
