iCandy (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search box
et: Otsinguväli

en: Footer
et: Jalus

en: comments
et: kommentaarid

en: comment
et: kommentaar

en: Main menu
et: Peamenüü
