iCandy (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Search box
fa: جعبه جستجو

en: Footer
fa: پاورقی

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: comment
fa: دیدگاه

en: Main menu
fa: منوی اصلی
