iCandy (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Search box
km: ប្រអប់​ស្វែងរក

en: Footer
km: បាតកថា

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
