iCandy (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Search box
lv: Meklēšanas nostūris

en: Footer
lv: Kājene

en: comments
lv: komentāri

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: comment
lv: komentārs

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
