iCandy (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Search box
pl: Pole wyszukiwania

en: Footer
pl: Stopka

en: comments
pl: komentarzy

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: comment
pl: komentarz

en: Main menu
pl: Menu główne
