iCandy (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Search box
ro: Câmp de căutare

en: Footer
ro: Subsol

en: comments
ro: comentarii

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: comment
ro: comentariu

en: Main menu
ro: Meniu principal
