iCandy (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search box
sl: Iskalnik

en: Footer
sl: Noga

en: comments
sl: komentarjev

en: comment
sl: komentiraj
