iCandy (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search box
sq: Kutia e kërkimit

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: comments
sq: komente

en: comment
sq: komenti
