iCandy (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search box
sv: Sökruta

en: Footer
sv: Sidfot

en: comments
sv: kommentarer

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: comment
sv: kommentar

en: No comments
sv: Inga kommentarer

en: Main menu
sv: Huvudmeny
