iCandy (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Search box
vi: Hộp tìm kiếm

en: Footer
vi: Phần chân

en: comment
vi: bài bình luận

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
