iCandy (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: comments
az: şərhlər

en: Sidebar
az: Yan panel

en: comment
az: şərh
