iCandy (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Search box
be: Радок пошуку

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: comments
be: каментары

en: comment
be: каментар

en: Main menu
be: Галоўнае меню
