iCandy (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Search box
de: Suchfeld

en: Footer
de: Fußzeile

en: comments
de: Kommentare

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: comment
de: Kommentar

en: No comments
de: Keine Kommentare

en: Main menu
de: Hauptmenü
