iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search box
el: Πλαίσιο αναζήτησης

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: comments
el: σχόλια

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: comment
el: σχόλιο

en: Main menu
el: Κύριο μενού
