iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: comments
he: תגובות

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: comment
he: תגובה

en: Main menu
he: תפריט ראשי
