iCandy (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search box
it: Finestrella di ricerca

en: Footer
it: Piè di pagina

en: comments
it: commenti

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: comment
it: commento

en: Main menu
it: Menu principale
